Про модель

В цілому, вся історія цих моделей почалася з монархів. Можна сміливо назвати Nike Air Monarch - дідусем, родоначальником для зумів та м2К. Про ці моделі можна сказати наступне - простота і універсальність. А надійність - як вишенька на торті! Що стосується простоти - вона всюди, в дизайні, в технологіях, в догляді, а найбільший плюс, який випливає з цього - кросівки неймовірно надійні. Як старий ломик, погодьтеся - його неможливо зламати, адже він простий як кут будинку! Теж саме можна сказати про кросівках m2k, Zoom 2k і Monarch.

Поговоримо детальніше про кожну модель - монархи це одна з найбільш класичних і найуспішніших моделей. Так звані «Dad Shoes» - кросівки для тата) Таке прізвисько отримала ця модель не з проста. Завдяки своїй простоті, надійності і доступною ціною в кінці минулого століття такі кросівки користувалися особливою популярністю саме серед чоловіків середнього віку.

Zoom 2k - це «рестайлінг» монархів, який побачив світ на зміні тисячоліть. Модель була приурочена до початку нового 21 століття, з тих пір в її дизайні відбувалися незначні зміни. Але популярністю вона користується ані трохи не менше. Кросівки точно копіюють силуети йдуть 90-их років.

І нарешті m2k - найсвіжіша модель з нашої трійці - побачила світ в 2017, стала реінкарнацією «батькових кросівок» монарх, але з явним ухилом в бік молоді, що в першу чергу простежувалося в дизайні. Погодьтеся - м2К найчастіше носять саме підлітки і молоді люди

У цих моделей дуже багато спільного - однаково надійний шкіряний силует, що ідеально підходить для експлуатації при будь-якій погоді. Ці кросівки дуже легко чистити, досить просто протерти їх вологою ганчіркою. Відрізняються посиленим носком, фіксатором п'яти, наявністю петельки для зручності взування. Виділяється з трійки тільки модель Zoom 2k - має в складі меш, міцний непоропен і синтетично накладки. Але в будь-якому випадку - несуча основа - надійна натуральна шкіра!

У частині підошви - теж багато спільного, це надійна і чіпка зносостійка гума в суміші з пеноматеріалов, що забезпечує неймовірно маленьку вагу та амортизацію. Ходити в такому взутті - одне задоволення. Нога не втомиться і не спітніє, завдяки системі вентиляції і м'якою текстильної підкладці.

На закінчення скажемо кілька слів про універсальність - такі кросівки можна носити в будь-яку погоду, їх беруть на зиму, їх носять під час дощу, їх можна побачити на вулиці влітку і навесні. Вони підходять під різний гардероб, під джинси, Чінас і навіть штани. Вибір тільки за Вами!